Türkçe  English
Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Olevole.com ’da, üyelerimizin gizlilik ve güvenlikleri bizler için en önemli unsurdur. Olevole.com, üyelerimiz tarafından bizlere bildirilen adres, telefon gibi irtibat bilgilerini hiçbir suretle başkalarına satmaz ya da kiralamaz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bizlere sunmak istediğiniz bilgiler dışında sizinle ilgili kişisel bilgilerin hiçbiri tarafımızdan toplanmaz.

Güvenlik önlemleri

Alınan/gönderilen irtibat bilgileriniz, sadece kullanıcı adı ve şifre bölümlerinden geçmeleri suretiyle üyelerin erişimine açılır. Şifrenizi kimseyle paylaşmamanız önerilir. Sizin talebiniz üzerine yapılan aramalar ya da yine talebiniz üzerine yapılan e-posta gönderimleri dışında personelimiz sizi aradığında hiçbir zaman şifrenizi sormayacaktır. İşlemleriniz bittikten sonra hesabınızı ve oturumunuzu kapatmayı unutmayınız. Parola ya da şifrenizi, sizden bu bilgileri talep eden hiçbir kişi ve kurumla paylaşmayınız.

İnternet ya da kablosuz bağlantı üzerinden gönderilen hiçbir veri transferinin güvenilirliği maalesef tamamen garanti altına alınamamaktadır. Bunun sonucu olarak kişisel bilgileriniz tam olarak korunmakla birlikte tarafımıza gönderdiğiniz hiçbir bilginin güvenliği garanti altına alınamamakta veya garanti edilememektedir. Dolayısıyla bu konudaki risk tamamen tarafınıza aittir.

Bilgilerin toplanması ve kullanımı

Olevole.com, bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibidir. Üyeler bu siteye üye olmakla buradaki bilgilerin Olevole.com ve Olevole.com tanıtım malzemelerinde yayınlanacağını şimdiden kabul etmiş sayılırlar.

Üyeler ve irtibat bilgileri sitenin kullanım şartlarına uygun olarak Olevole.com ‘da yayınlanacaktır.

Olevole.com, kanuni yaptırımlarla gelen talep veya üçüncü şahısların yasalar, fikri haklar ve diğer haklar doğrultusunda çıkarmış oldukları kararlara riayet etmek amacıyla bu kişi ve kurumlarla işbirliği yapma hakkını saklı tutar. Ancak böyle bir işbirliği durumunda Olevole.com, kararı tamamen kendi inisiyatifinde olmak suretiyle talep edilen bilgilerin iyi niyetle talep edildiği ve gerçekten bu kişi ve kurumlara faydalı olacağına inanması gerekir. Olevole.com aynı zamanda cezasız bütün YASAKLI üyeler için internet dolandırıcılığı konusunda yetkili mercilerle söz konusu iş ve irtibat bilgilerini paylaşma hakkını saklı tutar.

Bilgilerin kamu erişimine açılması

Burada verdiğiniz her türlü bilginin kamuya açık hale geldiğini ve bu sebeple kişisel tanıtım bilgilerinizi sunmaya karar vermeden önce önlem almayı lütfen unutmayınız. Siz üyelerimizin güvenliği ve rahatı için, Olevole.com ‘a verilen tüm bilgiler kullanıcıların erişimine kullanım şartlarımız doğrultusunda kontrollü bir biçimde açılacaktır. 

 
Geri Dön